קרוליינה הדרומית

הצג מודעות

Realigro.co.il הוא מנוע החיפוש הגלובלי הראשון נדלן שבו אפשר לחפש מודעות על בתים למכירה ב- קרוליינה הדרומית

נכס למכירה בדרום קרוליינה

דרום קרוליינה מורכב מ 46 מחוזות. Confinates צפון עם צפון קרוליינה, דרום ומערבה עם גאורגיה, בעוד במזרח הוא נשטף על ידי האוקיינוס ​​האטלנטי.

דרום קרוליינה היא מדינה מדרום מזרחית של ארצות הברית, הידועה בחופים הסובטרופיים שלה ובאיים הביצתיים. צ'רלסטון, על החוף, היא עיר היסטורית עם בתים בצבעי פסטל, מטעים דרומיים טיפוסיים ופורט סאמטר, שם נורו התמונות הראשונות של מלחמת האזרחים. מצפון נמצאת גראנד סטרנד (Grand Strand), הטיילת של 60 מייל, המפורסמת בזכות מגרשי הגולף שלה ומועד החוף של מירטל ביץ '(Myrtle Beach).

האם אתה מעוניין למכור את הבית בקרוב או לקנות נכס למכירה בדרום קרוליינה? אם כך, אתה כנראה מקווה למכור כאשר השוק הוא הנכון. יש אנשים כל כך מרוצים למכור בזמן הנכון כי הם בכוונה להתנגד לזה עד שהשוק פונה אליהם. עם זאת, לא לכולם יש את המותרות של מחכה למכור את ביתם. בגלל הנסיבות שלהם, הם חייבים למכור בהקדם האפשרי. לא משנה מה המצב שלך, זה עדיין חשוב לדעת את דרום קרוליינה שוק הנדל"ן. דרום קרוליינה שוק הדיור נכון כי זה זמן נהדר למכור. למרבה המזל עבור המוכרים, השוק הוא על הצד שלהם השנה.

למעשה, זה כבר ב -12 החודשים האחרונים, והוא צפוי להמשיך להיות ב -12 החודשים הקרובים. בשנה שעברה, דרום קרוליינה שוק הנדל"ן גדל ביותר מ -6%. בשנה הבאה, היא צפויה להמשיך לעלות בכמעט 5% יותר. המחירים עדיין סבירים מספיק כדי לפתות קונים חדשים לבצע רכישות של נכס למכירה בדרום קרוליינה בשנת 2018.

המחירים בדרום קרולינה מגיעים פחות מ 100,000 $. זה מעניין הן עבור תושבי הנוכחי של דרום קרוליינה, ועל אנשים ברחבי ארצות הברית שמנסים לעבור חלק זול יותר של המדינה. משמעות הדבר היא שאם אתה שם את הבית שלך למכירה השנה, יהיה לך סיכוי גבוה לא רק למכור אותו, אבל כדי למכור אותו במחיר נהדר. אם אתה מוכן למכור את הבית שלך, אתה עשוי להיות תוהה אם יש משהו שאתה יכול לעשות כדי לוודא שאתה מקבל את המרב זה.

ומכיוון שוק הנדל"ן עבור המדינה נראה טוב עבור שאר 2018, זה אומר שיש לך את ההזדמנות כדי לקבל את המחיר הרצוי עבור הבית שלך.

קולומביה, הבירה, היא עיר בינונית גדולה יותר במדינת דרום קרוליינה. עם אוכלוסייה של 134,309 אנשים ו 80 שכונות המרכיבים, קולומביה היא הקהילה הגדולה ביותר של דרום קרוליינה. קולומביה היא עיר צבאית.

מעניין, קולומביה יש יותר אנשים החיים כאן שעובדים במחשבים ומתמטיקה מ 95% של מקומות בארצות הברית.

שילוב של מגרשים של העיר ואת הרגישות של העיר האוניברסיטה, קולומביה באמת יש שילוב נחמד של תכונות. אמנם לא עיר ענקית, קולומביה הוא גדול מספיק כדי להציע עסקה טובה של הסחת דעת, הזדמנויות ושירותים עבור התושבים שלה ואלפי סטודנטים אשר יורדים בכל סתיו. אז זה המקום הנכון לחפש נכס למכירה בדרום קרוליינה.

הרמה החינוכית של קולומביה היא מהגבוהים במדינה. ההכנסה לנפש בקולומביה ב -2010 הייתה 25.990 $, שהיא הכנסה בינונית-גבוהה בהשוואה לדרום קרוליינה ולאומה. זה משווה הכנסה שנתית של 103.960 $ למשפחה של ארבעה. קולומביה היא עיר מגוונת מבחינה אתנית. אנשים שקוראים לבית קולומביה מתארים את עצמם כשייכים לריבוי של קבוצות אתניות וגזעיות. המספר הגדול ביותר של תושבים בקולומביה

דו"ח לבן, ואחריו שחור או אפריקאי אמריקאי. אבות חשובים של אנשים בקולומביה כוללים אנגלית, אירית, סקוטית ואיטלקית.

צ'רלסטון היא עוד עיר מעניינת שבה ציד רכוש למכירה בדרום קרוליינה.

במקרה שלא שמעתם על זה, שוק הנדל"ן צ'רלסטון כבר באש בשנים האחרונות. היו קונים יותר מאשר המוכרים, מחירי הבתים עלו במהירות, כרגע אין סימן כי ישתנה, גם עם עליית הריבית.

בחודש פברואר 2018 היו 2,111 נכסים למכירה בשלושת אזורי המחוז. זה תלוי 2,040 רישומים בפברואר 2017 ו 1,972 בחודש פברואר 2016. זה יכול להיות כי המוכרים מוכנים להתחבר עם קבוצה של קונים להוטים.

בחודש פברואר השנה, הבתים לקחו בממוצע 61 ימים כדי לקבל הצעה מקובלת, לעומת 69 ימים ב 2017 ו 71 ימים בשנת 2016.

מחיר המכירה הממוצע של בתים בשלושת אזורי המחוז בפברואר 2018 היה 257,500 $. זה עלה 7% מפברואר 2017. בחודש פברואר 2017 ראה מחירי הבתים הממוצע של 240,750 $, עם עלייה של 1.8% לעומת 2016.

ללא קשר לכך, שוק הנדל"ן צ'רלסטון בשנת 2018 יישאר תחרותי.

מפה, מגמות מחירים ונתונים סטטיסטיים

תוצאות החיפוש

זה לעצמם בית גדול, תחזוקה נמוכה ונוח. יש לו תכונות חדשות רבות הכוללות:, חיווט אינסטלציה, מכונת כביסה / מייבש, מדיח כלים, ושטוח העליונה התנור. כמו כן, ...
מפה, מגמות מחירים ונתונים סטטיסטיים
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. העדפות

    לשימוש טוב יותר של האתר Realigro, להגדיר את ההעדפות שלך עבור שפה, מטבע, מטר מרובע או מטר רבוע

    קבע עכשיו אל תציג שוב
BB